Fotel gamingowy dla graczy

Gracze uwielbiają zwyciężać. Kompletując swoje akcesoria gamingowe, wybierają produkty, które również wygrywają. Jednym z nich jest fotel gamingowy Prosper - wielokrotnie nagradzany w zestawieniach i rankingach foteli dla esportowców.

Gracze spędzający wiele godzin na rozgrywce potrzebują komfortowych warunków, aby pobijać swoje rekordy. Krzesło dla graczy Prosper spełnia wszystkie ich wymagania, jeśli chodzi o wygodę i ergonomię. Czarna membranowa siatka zapewnia dobry przepływ powietrza, co docenisz w gorące dni. Mechanizm TILT sprawia, że siedząc na fotelu, nie będziesz miał problemów z pochyloną postawą i bolącym karkiem. Pozwala on na zablokowanie pozycji pionowej, która jest idealna dla graczy. Wymiary fotela to 64/101-111/64 cm.

Dodatkowo fotel gamingowy Prosper posiada zamontowane podłokietniki, dzięki którym ręce i ramiona mogą odpoczywać podczas rozgrywki. Odpoczywa również kart gracza, za co odpowiada specjalna poduszka za głową. Wszystko to sprawia, że gracz może skupić się tylko na grze!

Prosper - wymiary
Szerokość 64 cm
Głębokość 64 cm
Wysokość 101-111 cm
Waga 12 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał obicia tkanina membranowa/ekoskóra
Podłokietnik tak