Fotel gamingowy dla graczy

Gracze uwielbiają zwyciężać. Kompletując swoje akcesoria gamingowe, wybierają produkty, które również wygrywają. Jednym z nich jest fotel gamingowy Prosper - wielokrotnie nagradzany w zestawieniach i rankingach foteli dla esportowców.

Gracze spędzający wiele godzin na rozgrywce potrzebują komfortowych warunków, aby pobijać swoje rekordy. Krzesło dla graczy Prosper spełnia wszystkie ich wymagania, jeśli chodzi o wygodę i ergonomię. Czarna membranowa siatka zapewnia dobry przepływ powietrza, co docenisz w gorące dni. Mechanizm TILT sprawia, że siedząc na fotelu, nie będziesz miał problemów z pochyloną postawą i bolącym karkiem. Pozwala on na zablokowanie pozycji pionowej, która jest idealna dla graczy. Wymiary fotela to 64/101-111/64 cm.

Dodatkowo fotel gamingowy Prosper posiada zamontowane podłokietniki, dzięki którym ręce i ramiona mogą odpoczywać podczas rozgrywki. Odpoczywa również kart gracza, za co odpowiada specjalna poduszka za głową. Wszystko to sprawia, że gracz może skupić się tylko na grze!

Wymiary
Szerokość 64 cm
Głębokość 64 cm
Wysokość 101-111 cm
Waga 12 kg
Do pobrania