Fotel gamingowy Mito niebiesko-czarny – baza pokoju gracza

Need for speed, Wiedźmin czy Fifa 20 – znajome tytuły? Jeżeli jesteś fanem gier i często oddajesz się tej rozrywce, to wiesz jak ważny jest komfort podczas wielogodzinnych seansów z ulubionymi tytułami. Fotel gamingowy Mito będzie idealnym miejscem spoczynku. Solidne oparcie, wygodne siedzisko i podłokietniki oraz zwrotne kółka wpływają na wysoki poziom komfortu.

Wysokie, profilowane oparcie oraz ergonomiczne siedzisko zapewnia optymalne podparcie. Abyś mógł cieszyć się fotelem dla gracza dopasowanym do Twoich potrzeb, możesz regulować jego wysokość dzięki technologii GasLift. Dlatego model ucieszy zarówno nastolatka, jak i dorosłą, wysoką osobę. Nowoczesny materiał – ekoskóra – jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć ją wilgotną szmatką.

Fotel jest wsparty na podstawie i zwrotnych, gumowanych kółkach – to dzięki nim unikniesz zarysowań podłogi. Jeżeli chcesz ją zabezpieczyć jeszcze lepiej, warto w pobliżu biurka położyć wykładzinę dywanową lub specjalną, silikonową matę – niezależnie od podłoża kółka anti-scratch poruszają się wygodnie i łatwo.

Fotel Mito dla gracza występuje w modnych kolorach: niebiesko-czarnym (tutaj) i czerwono-czarnym. Wybierz ten model, który sprawdzi się w aranżacji pokoju nastolatka lub biura.

Mito - wymiary
Szerokość 62 cm
Głębokość 68 cm
Wysokość 113-123 cm
Waga 13 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Głębokość siedziska 50 cm
Wysokość siedziska 48-58 cm
Materiał obicia ekoskóra