Fotel gamingowy Vayne – zadbaj o najwyższy komfort siedzenia przed komputerem

Jesteś osobą, która sporą część swojego czasu poświęca na gry komputerowe bądź pracę i szukasz wysokiej jakości fotela, który zapewni Ci utrzymanie odpowiedniej postawy, a jednocześnie zadba o stylowy wystrój Twojego wnętrza? Fotel Vayne to doskonały kandydat, który z pewnością Cię nie zawiedzie! Tapicerowany, wyprofilowany tak, aby nawet po kilku godzinach przed ekranem zadbać o wygodną i zdrową pozycję ciała. Wystarczy, że rozsiądziesz się w nim wygodnie i włączysz swoją ulubioną grę – dreszczyk emocji i pełna wygoda, gwarantowane!

Prezentowany fotel gamingowy to skóra PU wyglądająca jak czarna A5-62, podstawa czarna matowa z nylonu, z logo ACT. Został również wyposażony w kółka z hamulcem. Podnośnik gazowy oraz możliwość obrotu i pochylenia umożliwią Ci ustawienie fotela w odpowiedniej pozycji, dopasowanej do Twoich potrzeb. Całość ma wymiary 117,5 × 63 × 63 cm.

Komfort i styl, które idą ze sobą w parze i tworzą wyjątkowy element wyposażenia, stworzony z myślą o graczach? To możliwe! Wybierz fotel gamingowy Vayne i ciesz się jego funkcjonalnością przez długi czas!

Wymiary
Szerokość 63 cm
Głębokość 63 cm
Wysokość 117,5 cm
Waga 14 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona