Idealne krzesło do pokoju dziecka

Fotele DINGO utrzymują Cię w ruchu, gdy świat zwalnia. Zamontowane u podstawy kółka pozwala na szybkie przemieszczanie się z jednej części pokoju do drugiej. Jeśli dodamy do tego atrakcyjny design, solidność i przystępną cenę to otrzymamy jeden z najpopularniejszych foteli obrotowych na rynku. Oto krzesło obrotowe DINGO.

Wybór fotela obrotowego do pokoju dziecka nie jest prostym zadaniem. Nawet kilkuletnie pociechy mają już swoje preferencje i wymagania. Oznacza to, że krzesło do ich pokoju nie może być zwykłe. Musi wyróżniać się ponadprzeciętnym designem i wyjątkowymi funkcjami.

Kryteria te spełnia fotel obrotowy DINGO. Wyjątkowy limonkowy kolor sprawia, że wyróżnia się ono na tle innych krzeseł dla dzieci. Posiada wymiary 48/86-98/56 cm. Dodatkowo ma również specjalny mechanizm regulacji wysokości. Pozwala on dziecku dopasować wysokość krzesła do swojego wzrostu - wystarczy użyć prostej dźwigni.

Sam fotel wykonany jest z wygodnej membranowej siatki, która gwarantuje komfort użytkowania krzesła - niezależnie od tego, czy nasza pociecha odrabia lekcję, czy też gra na konsoli.

Dingo - wymiary
Szerokość 48 cm
Głębokość 56 cm
Wysokość 86-98 cm
Waga 7 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał obicia tkanina membranowa/siatka
Podłokietnik nie