Maksymalny komfort fotelu obrotowego DINGO

Fotel obrotowy DINGO to elegancki mebel, który z łatwością dopasuje się do każdego pomieszczenia. Jest idealny zarówno do domu, jak i do biura, a jego błyszcząca różowa tkanina i chromowane akcenty sprawiają, że łatwo wpasowuje się w dowolną aranżację wnętrza.

To wygodne krzesło ma obrotową podstawę, dzięki której możesz łatwo skierować się w dowolną stronę. Mechanizm regulacji wysokości pozwoli Ci uzyskać odpowiednią pozycję do czytania, relaksu lub pracy - niezależnie od tego, ile masz wzrostu. Wytrzymała rama wykonana została z lekkiego metalu, a wnętrze z miękkiej tkaniny membranowej. Takie połączenie gwarantuje wygodę siedzenia, nawet przez wiele godzin. Rozmiar fotele ma 48/86-98/56 cm.

Fotel obrotowy DINGO to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują krzesła do swojego domu, biura lub pokoju dziecka. To mebel łączący elegancję, wygodę i ponadprzeciętną solidność. Co ważne, wszystko to oferowane jest w atrakcyjnej cenie. Nie musisz więc przepłacać, aby zapewnić sobie komfort podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Dingo - wymiary
Szerokość 48 cm
Głębokość 56 cm
Wysokość 86-98 cm
Waga 7 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał obicia tkanina membranowa/siatka
Podłokietnik nie