Fotel obrotowy Protos – najwyższy comfort pracy

Komfort pracy, a co za tym idzie efektywność, w dużej mierze zależą od odpowiedniego środowiska. Jednym z jego ważniejszych elementów jest odpowiednie siedzisko. Fotel obrotowy Protos w żółtym kolorze to krzesło, które nie tylko zapewni Ci najwyższą wygodę, ale również ozdobi i ociepli całe wnętrze.

Modny, dynamiczny kształt i energetyczny kolor sprawiają, że fotel Protos wygląda stylowo i nowocześnie. Obicie górnej części to wytrzymała, przyjemna w dotyku tkanina. Czarny kolor stabilnej podstawy idealnie współgra z ożywczą żółcią tapicerki. Dzięki specjalnemu mechanizmowi TILT będziesz mógł dowolnie wyregulować siedzisko i dopasować jego wysokość do Twoich potrzeb. Wygodne, wysokie oparcie ozdobione jest designerskimi, geometrycznymi przeszyciami, które dodają całości niepowtarzalnego wyglądu.

Stylowy fotel obrotowy Protos będzie doskonale sprawdzał się nie tylko w domowym biurze czy gabinecie. Idealnie wpisze się w wystrój pokoju młodzieżowego lub dziecięcego. Na pewno przypadnie również do gustu graczom. Dzięki oryginalnej formie i kolorystyce, będzie fantastycznie pasował do wszystkich nowoczesnych pomieszczeń.

Protos - wymiary
Szerokość 62 cm
Głębokość 47 cm
Wysokość 109-118 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Głębokość siedziska 47 cm
Wysokość siedziska 45-54 cm
Materiał obicia tkanina