Fotel Ragit – miękka linia w salonie
 

Przytulność w domu można osiągnąć za pomocą różnych elementów – miękkich tkanin, opływowych kształtów, drewnianych akcentów. Fotel Ragit łączy w sobie je wszystkie, dlatego wnosi do salonu wyjątkowe ciepło. Poznaj resztę jego walorów!

Fotel przyciąga wzrok oryginalnym kształtem. Wyprofilowane, zaokrąglone oparcie zmiękczone pianką ma znaczenie nie tylko estetyczne, lecz także ergonomiczne – dobrze dopasowuje się do sylwetki i daje plecom stabilną podporę. Siedzisko wypełnia wysokoelastyczna pianka HR, więc możesz spędzić na fotelu sporo czasu i wciąż będzie Ci wygodnie. Całość opiera się na stabilnym stelażu z wytrzymałej sklejki, dzięki czemu mebel posłuży przez wiele sezonów.

Mimo że fotel jest stosunkowo lekki, podczas sprzątania nie musisz go przestawiać. Podwyższone stopki zapewniają wygodny dostęp do podłogi, więc z łatwością ją odkurzysz i umyjesz.

Fotel na drewnianych nóżkach świetnie uzupełni wnętrze w stylu skandynawskim, boho bądź retro. Dzięki kompaktowej formie zajmuje mniej miejsca niż klasyczny uszak, dlatego sprawdzi się również w niewielkim salonie.

Docenisz też fakt, że łatwo można go przenieść i cały wykonany jest w tkaninie meblowej, co sprzyja częstym zmianom aranżacyjnym. Fotel z zaokrąglonym oparciem równie dobrze prezentuje się jako podstawa kącika do czytania, jak i stylowy towarzysz kanapy w strefie wypoczynkowej.

Cechy szczególne mebla:

  • Wyprofilowany kształt oparcia – dopasowanie do sylwetki i wygoda użytkowania
  • Pianka HR w siedzisku i pianka PU w oparciu – miękkość i komfort
  • Konstrukcja stelaża ze sklejki o wysokich parametrach jakościowych i wytrzymałościowych – zwiększona trwałość i dłuższy czas użytkowania mebla
  • Pochylone oparcie i siedzisko – optymalna pozycja do siedzenia i zwiększenie komfortu użytkowania
  • Wyprofilowane podłokietniki – stabilne i ergonomiczne podparcie
  • Cały mebel wykonany w tkaninie meblowej – wiele możliwości aranżacji wnętrza
  • Nieduże gabaryty – możliwość aranżacji mniejszych przestrzeni
  • Ozdobne stopki z drewna liściastego – trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania
Wymiary
Waga 13.6 kg
Do pobrania