Fotel wiszący ADRIENE

Szukasz mebla ogrodowego, który sprawdzi się jako miejsce wypoczynku i zabawy. Dzieci z pewnością pokochają fotel wiszący Adriene, na którym będą mogły się pohuśtać. Tobie umili chwile z książką, kolorowym magazynem lub kieliszkiem wina.

Stabilny, mocny stelaż wykonano ze stali i oparto na szerokiej podstawie, dzięki czemu jest wytrzymały i bezpieczny. Metalowy stelaż wyposażono w praktyczną poduszkę pełniąca rolę materacu. Tekstylina, z której została wykonana poduszka, cechuje się zwiększoną odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Przymocowana troczkami podniesie komfort wypoczynku. Wyposażony w podgłówek będzie dbał o podparcie Twojego karku.

Maksymalne obciążenie fotela wynosi 120 kg.

Możesz wybrać spośród dwóch wersji kolorystycznej tkaniny: subtelny kolor taupe oraz żywą kolorystykę limonki. Niezależnie od koloru tapicerki, oprawą dla niej jest stelaż w wybarwieniu antracyt.

Fotel wiszący Adriene sprawdzi się doskonale w centrum ogrodu, jak i na tarasie. Postaw go na równej powierzchni i delikatnie się zakołysz rozkoszując słonecznym popołudniem.

Adriene - wymiary
Długość 82 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 190 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał stal/poliester