Front Iris – do zabudowy zmywarki

Marzy Ci się nowoczesna, a przy tym funkcjonalna zabudowa kuchni? Ponadczasową, elegancką i praktyczną kuchnię stworzysz dzięki meblom z kolekcji Family Line z frontem Iris. To tutaj nowoczesna linia i zintegrowane uchwyty spotykają się z funkcjonalnymi rozwiązaniami, tj. kosze cargo, szuflady na markowych prowadnicach i ociekarki.

Jak estetycznie ukryć sprzęty AGD tak, żeby można było z nich wygodnie korzystać, a jednocześnie nie szpeciły wyglądem? Możesz wykorzystać specjalnie przygotowany do tego front do zmywarki z zakrytym panelem. To dzięki niemu sprzęt ukryjesz za frontem, który stworzy spójną zabudowę z pozostałymi meblami.

Front o szerokości 60 cm, idealnie sprawdzi się w zabudowie zmywarki o szerokości do 60 cm. Jeżeli szukasz innych wymiarów frontów, to na brw.pl znajdziesz także front o szerokości  45 cm.

Front jest dostępny w 2 wariantach kolorystycznych. Pierwszy w kolorze biały super mat rozjaśni wnętrze, natomiast  front w kolorze ferro będzie stonowaną alternatywą dla bieli. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Front Iris do zabudowy zmywarki to jeden z wielu elementów kolekcji Family Line. Zestawiaj je ze sobą i twórz funkcjonalną zabudowę kuchni.

Wymiary
Szerokość 59,6 cm
Wysokość 71,3 cm
Waga 6 kg
Do pobrania