Ostrokrzew na święta - gałązka dekoracyjna

Jedną z roślin coraz silniej obecną wśród świątecznych dekoracji jest ostrokrzew. Chociaż ozdabianie nim domów w okresie bożonarodzeniowym wywodzi się z anglosaskich tradycji, roślina zdobyła uznanie niemal na całym świecie. Jej charakterystyczny wygląd i intensywne kolory natychmiast przywodzą na myśl zimowe święta - nic dziwnego, ząbkowane liście i czerwone owoce prezentują się wspaniale na dekoracjach.

Aby Twoja ozdoba z ostrokrzewem przetrwała w idealnym stanie całe święta, postaw na gałązkę dekoracyjną z tworzywa sztucznego. Listki zostały przyozdobione brokatem, a lśniące owoce są przykuwającym wzrok intensywnym akcentem. Taka gałązka idealnie sprawdzi się do projektów DIY, ze względu na trwałość materiału. Jeśli jednak chcesz umieścić ją w wazonie bez żadnych dodatków - gałązka również sprawdzi się w roli ozdoby na stół wigilijny.

Dekoracje z ostrokrzewu to klasyczny, a przy tym bardzo modny wybór do świątecznych aranżacji. Poczuj magię tradycyjnych świąt i skomponuj wyjątkowe ozdoby z gałązką dekoracyjną imitującą ostrokrzew.

Wymiary
Długość 44 cm
Waga 0.061 kg
Do pobrania