Gałązka ozdobna wym. 47x12x2 cm – świąteczne kompozycje według Twojego pomysłu

W powietrzu unosi się korzenny zapach pierniczków, dom wysprzątany jest na błysk, a prezenty czekają zapakowane. Święta zbliżają się wielkimi krokami! W ferworze przygotowań nie zapomnij jednak o wystroju wnętrz– oto gałązka ozdobna do świątecznych dekoracji, dzięki którym zapanuje wyjątkowa atmosfera.

Chcesz, aby na święta Twój dom sprawiał ciepłe i gościnne wrażenie, ale jednocześnie pozostał elegancki? Tu zwykłe bombki nie wystarczą. Ta dość duża gałązka ozdobna (wym. 47x12x2 cm) pasuje do świątecznej aranżacji, w której przytulność przeplata się z szykownym gustem. Dekoracja, wykonana z tworzywa sztucznego, przypomina pióropusz ozdobnej trawy lub gęstej gałązki pokrytej śniegiem. Biały kolor z dodatkiem mieniących się drobinek powoduje, że ozdoba podkreśli styl wnętrz nowoczesnych i eleganckich.

Gałązka ozdobna pozwala tworzyć różne kompozycje – możesz włożyć jedną do dużego wazonu o wąskim kształcie albo zrobić bukiet z kilkunastu. Będzie ona pasować do srebrnych i białych dekoracji, ale możesz również postawić na kontrast z typowo świątecznymi barwami: zielenią i czerwienią.

Wymiary
Długość 47 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 2 cm
Waga 0.032 kg
Do pobrania