Gałązka dekoracyjna – ułóż zimowy bukiet

Akcesoria do stylizacji wnętrz w odcieniach złota i srebra nadają im niepowtarzalnego, magicznego klimatu. Szczególnie pięknie będą wyglądać w świątecznej aranżacji. Złota gałązka dekoracyjna pomoże stworzyć elegancką dekorację stołu.

Pojedyncza, rozłożysta gałązka będzie wyglądać doskonale w wersji minimalistycznej: w szklanym, transparentnym wazonie. Sprawdzi się również w kompozycji glamour z innymi elementami. Połącz gałązki z szyszkami, żywymi gałęziami sosny i bombkami, a uzyskasz ciekawą kompozycję.Sztuczna gałązka ozdobna z delikatnymi listkami będzie doskonałym elementem stroika na stół. Po przycięciu będzie zdobić opakowanie prezentu. Możesz też wykorzystać ją jako element do decoupage'u.

Pojedyncza sztuka ma długość aż 83 cm i szerokość 21 cm. Z uwagi na swoje wymiary będzie zauważalną i charakterystyczną ozdobą stołu na święta oraz komody w sypialni. Dekoracyjna złota gałąź jest na tyle uniwersalna, że znajdziesz dla niej zastosowanie także po sezonie świątecznym. Będzie ciekawym detalem np. podczas imprezy karnawałowej czy zimowego wesela.

gałązka ozdobna - wymiary
Długość 83 cm
Szerokość 21 cm
Waga 0.086 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne