Gazetownik Kwadraty – codzienna prasa zawsze pod ręką

Twoje ulubione czasopisma nie mają swojego stałego miejsca i przerzucasz je z kąta w kąt? Zmień to! Metalowy gazetownik Kwadraty uporządkuje Twoje prenumeraty, ale przy okazji stanie się atrakcyjnym uzupełnieniem aranżacji.

Szukasz uniwersalnego gazetownika, która będzie pasował zarówno do salonu, jak i domowego biura? Ten model możesz umieścić w każdym nowoczesnym wnętrzu – prosty kształt urozmaicony ażurowymi kwadratami sprosta dynamicznej i oszczędnej w zdobienia aranżacji. Otwarta forma ułatwia szukanie wybranego tytułu i wyjmowanie zawartości. Dzięki zoptymalizowanym proporcjom gazetownik Kwadraty pomieści wiele czasopism, ale nie będzie zawadzał postawiony na komodzie czy podłodze. Organizer możesz również zawiesić na ścianie – dzięki temu zabiegowi nie musisz schylać się po magazyn.

Gazetownik ze stali (gr. 0,8 mm) pomalowany na biały mat wpadnie w oko osobom szukającym nowoczesnych akcesoriów do wnętrz. Możesz umieścić go w gabinecie (firmowym lub domowym), gdzie będzie pełnił rolę podręcznego przybornika na prasę specjalistyczną i branżową. Biały gazetownik możesz zawiesić także w nowoczesnej kuchni, gdzie włożysz do niego czasopisma kulinarne i poradniki.

Wymiary
Długość 26 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 23 cm
Waga 0.738 kg
Do pobrania