Gazetownik News – bądź na bieżąco z wieściami z kraju i ze świata

W dobie e-booków i internetowych wydań czasopism tradycyjne gazety powoli stają się reliktem przeszłości. Jednak indywidualiści nadal kochają szelest papieru i „zapach drukarni” – jeśli do nich należysz, z chęcią zamówisz nowoczesny gazetownik News.

Kompaktowy rozmiar i prosty kształt to bez wątpienia atuty tej podręcznej biblioteki – możesz umieścić ją gdziekolwiek, a wszędzie będzie pasować. Na dłuższym boku znajduje się podłużny otwór, który może służyć do przenoszenia organizera lub zamocowania go na ścianie. W przedniej ściance wycięto sugerujący zawartość napis NEWS, który najlepiej uwidacznia się po włożeniu kolorowego magazynu. Gazetownik metalowy (gr. stali 0,8 mm) to nie tylko gwarancja trwałości na lata, ale i zapowiedź modnego designu licującego z wnętrzami modernistycznymi i loftowymi.

Aby akcesorium służyło Ci na co dzień, warto umieścić je w zasięgu ręki – możesz położyć swoje ulubione magazyny na komodzie, obok wygodnego fotela czy na szafce nocnej. Możesz też zawiesić gazetownik News na ścianie obok miejsca, w którym najczęściej czytasz prasę. Wykończenie w białym macie pasuje do wszystkiego, więc z łatwością wkomponujesz gadżet w istniejącą aranżację.

Wymiary
Długość 26 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 23 cm
Waga 0.736 kg
Do pobrania