Głośniki USB 2.0 niebieskie YENKEE – kompaktowe i uniwersalne

Aby zapewnić sobie odpowiednie wrażenia podczas oglądania filmów czy grania w gry wideo na komputerze, powinieneś zadbać o dobrej jakości głośniki komputerowe. Choć na rynku spotkać można zestawy sześciu i większej liczby głośników, to do zastosowań domowych spokojnie wystarczą Ci dwie kolumny głośnikowe.

Decydując się na zakup takiego zestawu, powinieneś wybrać produkt, który jest kompaktowy i minimalistyczny, a przy tym cechuje się optymalną jakością dźwięku i odpowiednim poziomem głośności. Takie są głośniki USB 2.0 o łącznej mocy RMS 6 W, które mimo swoich niewielkich rozmiarów, sprawdzą się w codziennych zastosowaniach, gwarantując niezapomniane wrażenia dźwiękowe.

Małe kolumny głośnikowe do komputera to świetny wybór, jeśli nie dysponujesz dużym biurkiem, a zależy Ci na dobrej jakości zewnętrznym sprzęcie audio. Głośniki biurkowe 2.0 zasilane są przez USB, dzięki czemu współpracują z każdym komputerem osobistym i laptopem. Do transmisji sygnału audio głośniki USB wykorzystują klasyczne złącze jack 3,5 mm.

Yenkee USB 2.0 - wymiary
Długość 8,5 cm
Szerokość 8,5 cm
Wysokość 10,7 cm
Waga 0.378 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne