Głośniki USB 2.1 czarne Yenkee– do codziennych zastosowań

Szukasz akcesoriów takich jak kompaktowe głośniki biurkowe, które będą w stanie generować czysty dźwięk o satysfakcjonującej głośności? Postaw na minimalistyczny zestaw stereo – głośniki głośniki Yenkee USB 2.1. Sprawdzi się on podczas grania w gry czy oglądania filmów w serwisach streamingowych. Możesz użyć go także na domówce czy w plenerze, puszczając przez niego swoją imprezową muzyczną playlistę.

Czarne głośniki biurkowe zasilane są przez USB, więc nie potrzebujesz dodatkowego źródła zasilania, jak baterie, akumulator czy wolne gniazdko sieciowe. Wystarczy, że wepniesz je do wolnego slotu USB w Twoim komputerze, aby cieszyć się głośnym, wyraźnym dźwiękiem. Standardowe złącze jack 3,5mm gwarantuje, że kolumny głośnikowe kompatybilne będą ze wszystkimi nowoczesnymi urządzeniami, jak smartfon, tablet, telewizor.

Głośniki komputerowe USB charakteryzują się solidnością konstrukcji, lekkością oraz wyjątkową, jak na swoje gabaryty, mocą wyjściową (6 W RMS). Ukryty z tyłu obudowy przełącznik pozwala na sterowanie głośnością, a także wyłączenie i włączenie zestawu. Dzięki temu nie będziesz musiał za każdym razem odłączać głośników od zasilania.

Yenkee USB 2.1 - wymiary
Długość 8,5 cm
Szerokość 8,5 cm
Wysokość 10,7 cm
Waga 378 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne