Grill węglowy – grillowanie na okrągło

Sezon w pełni? Zaproś rodzinę i znajomych do spędzenia czasu w szerokim gronie. Rozstaw grill węglowy na swoim tarasie lub w ogrodzie i ciesz się aromatycznymi daniami prosto z rusztu. Przygotuj mięso, warzywa i szaszłyki – upiecz je z ulubionymi przyprawami.

Grill węglowy okrągły to idealne miejsce na wszystkie przysmaki, które przygotujesz we własnej kuchni. Rozłóż je na chromowanym ruszcie, który szybko się nagrzewa i jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości. Powierzchnia do grillowania ma średnicę 34 cm, dzięki czemu możesz umieścić na niej kilka karkówek, szaszłyków lub 2 tace z warzywami.

W kopułowej osłonie umieszczono regulator przepływu powietrza, który jest idealnym narzędziem do sterowania temperaturą. Grill z pokrywą sprawdzi się doskonale na zewnątrz, bo zabezpieczy podpałkę przed podmuchami wiatru, a jedzenie przed owadami. W dodatku sprawi, że mięso upiecze się w środku i nie spali na zewnątrz.

W naszej ofercie znajdziesz kompaktowy grill w kolorze czarnym i zielonym. Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się u Ciebie.

Jak zadbać o grill? Zawsze dbaj o bezpieczeństwo, używaj dedykowanych detergentów i przecieraj wilgotną szmatką.

 

Cechy szczególne mebla:
• Grill węglowy okrągły z pokrywą
• Powierzchnia do grilowania 34 cm
• Wysokość grillowania 22 cm
• Chromowany ruszt do grillowania
• Osłona czarna
FZG 1000 - wymiary
Średnica 35 cm
Waga 2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance
Pozostałe informacje
Materiał stal