Grill węglowy okrągły – spotkania przy dobrych przekąskach

Twoi znajomi wpadli z niezapowiedzianą wizytą? A może już od dawna planowałeś przyjęcie w ogrodzie? Zaproś wszystkich na gorące dania prosto z rusztu. Wszystko przygotujesz dzięki kompaktowemu grillowi węglowemu. Okrągły ruszt umożliwi przygotowanie szaszłyków, steków i warzyw.

Grill węglowy to idealne miejsce na rozpałkę węglem lub drewnem. Jest na tyle łatwy w obsłudze, że z pewnością sobie poradzisz. Grill podpalony? Teraz czas przygotować ulubione dania. Spanieruj mięso, nabij warzywa na szaszłyk i wrzuć na węgiel kilka ziemniaków. Przygotowane przysmaki możesz rozłożyć na chromowanym ruszcie, którego zaletą jest szybkie nagrzewanie oraz łatwe czyszczenie. Do dyspozycji masz ruszt o średnicy 36 cm – bez obaw zmieszczą się tu wszystkie przygotowane dania.

W kopułowej pokrywie znajduje się regulator przepływu powietrza, który ułatwi kontrolę temperatury. Zastanawiasz się po co jest przykrywka? Grill z pokrywą sprawi, że mięso upiecze się w środku i nie spali na zewnątrz, podmuchy wiatru nie zgaszą ognia, a jedzenia nie zaczną skubać owady. Surowe bądź upieczone przekąski możesz postawić na chromowanej półce.

Do utrzymania czystości grilla węglowego używaj dedykowanych detergentów i przecieraj wilgotną szmatką.

 

Cechy szczególne mebla:
• Grill węglowy, okrągły z pokrywą
• Powierzchnia do grillowania 36cm
• Wysokość grillowania 27cm
• Chromowany ruszt
• Osłona
FZG 1102 G - wymiary
Średnica 36,5 cm
Waga 2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance
Pozostałe informacje
Materiał stal