Gwiazda stołowa Solvalla – niech zabłyśnie w Twoim salonie

Z okazji nadchodzących świąt życzymy Ci spełnienia wszelkich marzeń oraz... gwiazdki z nieba. Zanim zaprosisz gości i domowników do stołu, wprowadź do wnętrza zimową dekorację. Ustaw gwiazdę stołową Solvalla, rozłóż odświętny obrus i zadbaj o detale. Pięknie pachnącymi akcentami będą pierniczki, gałązki świerku i pomarańcze nadziane goździkami.

Lampa zapewnia dyskretne światło. Dekoracyjne oświetlenie w kształcie gwiazdy ma podstawę wykonaną z metalu i z drewna w kolorze dębu. Jego główną ozdobą jest abażur w kształcie ośmioramiennej gwiazdy z wycięciami. Oświetlenie sprawdzi się zwłaszcza we wnętrzach w stylu rustykalnym, skandynawskim, paryskim i klasycznym.

Dekoracyjna lampka na stół będzie wyjątkowym i, z racji na rozmiar, wyrazistym akcentem świątecznym. Solvalla ma wymiary 65 x 45 x 21 cm. Zestaw uzupełnij o odpowiednią świetlówkę – LED typu E14 o mocy max. 25W. Chcesz, by w Twoim domu pojawiło się więcej gwiazd? W naszym sklepie online i stacjonarnym znajdziesz również inne modele lamp stołowych z gwiazdą oraz gwiazdy wiszące.

Wymiary
Długość 21 cm
Średnica 45 cm
Wysokość 65 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania