Gwiazda wisząca Saturnus – zapowiedź pięknych świąt

Pierwsza gwiazdka nie może się obyć bez wypowiedzianego w myślach życzenia. Jeśli jednym z Twoich marzeń jest klimatyczny wystrój mieszkania na święta, niezbędne akcesoria znajdziesz u nas. Jednym z dodatków jest gwiazda wisząca Saturnus. Doda ona uroku każdej sypialni i salonowi, ale upiększy również Twoje biuro, sklep czy pracownię. Przyda się także jako zimowa dekoracja ślubna czy weselna.

Lampa z papieru w kształcie gwiazdy to przestrzenna, lekka i siedmioramienna wycinanka z niewielkimi otworami. Jest ona wyposażona w zawieszkę, dzięki której możesz powiesić ją na ścianie, karniszu czy na suficie. Będzie wyglądać pięknie w zestawie z kilkoma innymi gwiazdami, które możesz znaleźć np. pod kodem THK-075438 (w wersji czerwonej) lub THK-075436 (w białej, większej wersji).

Lampa ma średnicę i wysokość po 45 cm. Do kompletu nie została załączona świetlówka. Dobierz do niej źródło światła z gwintem E14 o mocy max. 25W. Świecąca gwiazda wisząca będzie wyróżniać się na tle ciemnej ściany lub okna. Pełnia jej uroku zostanie wyeksponowana po zmierzchu. Złociste, dyskretne światło i kształt odbijający się na ścianie będą dodatkową ozdobą wnętrza.

Wymiary
Długość 15 cm
Średnica 45 cm
Wysokość 45 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania