Gwiazda wisząca Saturnus – nim rozbłyśnie pierwsza gwiazdka

Choinka bez gwiazdy na czubku będzie niepełna podobnie jak stół wigilijny bez barszczu czy salon bez akcentów dekoracyjnych. Jeśli poszukujesz kilku wyrazistych dodatków do mieszkania, zwróć uwagę na gwiazdę wiszącą Saturnus w czerwonym kolorze. Czerwień doda wnętrzu energii, a oczekiwanie na świąteczne, nieco leniwe dni z najbliższymi stanie się zdecydowanie przyjemniejsze.

Papierowa gwiazda wisząca to lekka, siedmioramienna podświetlana konstrukcja z ażurowymi otworami. Możesz ją zawiesić w różnych miejscach, np. na karniszu, regale, suficie czy na ścianie. Będzie ona wyrazistym oświetleniem nie tylko do domu, ale także w biurze, sklepie czy w Twojej pracowni.

Lampa posiada średnicę i wysokość po 75 cm. Będzie ona widoczną, świetlną dekoracją, która znakomicie podkreśli świąteczny klimat. Pasuje szczególnie do wnętrz skandynawskich, w stylu vintage i klasycznych. Nie zawiera w komplecie źródła światła. Dobierz do niej świetlówkę z gwintem typu E14 o mocy max. 25W. Daj wszystkim znać, że idą święta!

Wymiary
Długość 21 cm
Średnica 75 cm
Wysokość 75 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania