Stołek barowy Bar One Tap Simplet – nowoczesny hoker z poduszką

Hokery to siedziska kojarzące się z barami czy restauracjami, ale coraz częściej wykorzystywane są również w domowych przestrzeniach. Świetnie sprawdzają się na przykład przy kuchennej wyspie – możesz prowadzić z gośćmi rozmowę, jednocześnie przygotowując chrupiące zapiekanki. Sprawdź, jakie inne zalety kryje w sobie stołek barowy Bar One Tap Simplet!

Hoker ma regulację wysokości siedziska w zakresie 21 cm, obrotowe siedzisko oraz podpórkę na stopy. Docenisz też ergonomiczny kształt zapewniający plecom podparcie. Stołek barowy wyposażony jest w miękką poduszkę w kolorze szarym. Dzięki temu siedzi się na nim wyjątkowo dobrze i można wypić nie tylko szybką kawę, lecz także z przyjemnością zjeść ciepły posiłek.

Hoker z regulacją wysokości dopasujesz do dowolnego blatu, dopełniając nowoczesne wnętrze. Funkcjonalności dodają mu użyte materiały. Siedzisko wykonane z wytrzymałego i łatwego w czyszczeniu polipropylenu uzupełnia wspomniana już poduszka, a podstawę stanowi metalowa noga. Matowe wykończenie elementów dodaje całości elegancji.

Model dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, co pozwoli Ci wybrać odcień najlepiej pasujący do wystroju mieszkania.  

Obrotowy hoker pokochają i dorośli, którzy wygodnie wypiją na nim lampkę wina, i najmłodsi, którzy pewnie nie raz użyją go jako minikaruzelę. A Ty, widzisz go w swoim domu?

Wymiary
Długość 43 cm
Szerokość 43 cm
Głębokość 43 cm
Wysokość 74,5-95,5 cm
Waga 8 kg
Do pobrania