Robimy
dom

  • rejestracja
ulubione znajdź salon
koszyk
  1. BRW
  2. Informacja o fałszywym konkursie

Informacja o fałszywym konkursie

KOMUNIKACJA FAŁSZYWEGO KONKURSU

 

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że docierają do nas sygnały, iż do części z Państwa mogły trafić wiadomości e-mail z informacją o konkursie, w którym do wygrania są bony na zakupy w salonach Black Red White o wartości 500 zł w zamian za udział w badaniu.

 

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na wiadomość zawierającą taką treść, gdyż jest ona fałszywa. Black Red White nie jest organizatorem tego konkursu ani nadawcą tych wiadomości, a komunikacja, która trafia do Państwa, jest najprawdopodobniej prowadzona bezprawnie przez osoby trzecie. W chwili obecnej prowadzimy działania mające na celu wyjaśnienie tej sytuacji.

 

Informacje o akcjach promocyjnych i konkursach organizowanych pod marką Black Red White zamieszczane są wyłącznie w jej oficjalnych kanałach, newsletterze oraz na stronie internetowej www.brw.pl. Akcje promocyjne oraz konkursy, które pojawiają się w innych miejscach w Internecie nie są organizowane przez Black Red White. Przestrzegamy przed uczestnictwem w nich, gdyż może to grozić szkodą materialną, zainfekowaniem urządzenia złośliwym oprogramowaniem oraz wyciekiem danych osobowych.

 

Newsletter
Otrzymuj informacje o najnowszych
produktach, promocjach i katalogach
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Więcej znajdzie Pan/Pani w Polityce prywatności.