Karafka Atena, czyli jak podać napoje w eleganckim wydaniu

Stworzona do efektywnego podawania wody, whisky czy domowych nalewek. Wykonana z grubego, transparentnego szkła. Mowa oczywiście o... karafce! Takie naczynie warto mieć wśród swojej zastawy. Podasz w nim orzeźwiające napoje latem i doskonałe trunki zimą. To niezastąpiony towarzysz wieczornych spotkań z bliskimi.

Jak wybrać naczynie dla siebie? Zaletą karafki Atena jest jej wyjątkowy kształt.Wybierając właśnie to naczynie, masz pewność, że będzie dobrze pasować do innych elementów zastawy. Szkło bez zdobień dobrze odnajdzie się wśród aranżacji na każdą okazję - dlatego też ta karafka to świetny pomysł na prezent. Wystarczy dobrać do niej pasujące szklanki i upominek na nowe mieszkanie gotowy! Będzie pasował każdemu, nie tylko amatorom wyjątkowych trunków!

Wykonana z wysokiej jakości szkła karafka o pojemności 500 ml będzie wiernie służyć swojemu właścicielowi przez wiele lat. Zatyczka, która jest dołączona do zestawu, sprawi, że trunki zachowają swój aromat na dłużej. Poszukaj na nią miejsca w swoim barku już dziś!

Wymiary
Długość 6,5 cm
Szerokość 10,3 cm
Wysokość 22 cm
Pojemność 500ml
Waga 0.51 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna