Karafka Kristal - trunki też mogą wyglądać atrakcyjnie!

Whisky, wino, a nawet zwykła woda dzięki odpowiedniej oprawie mogą prezentować się naprawdę atrakcyjnie. Bo smak to coś więcej niż próbowanie napoju - to też wrażenia wizualne. Możesz o nie zadbać, podając trunki w efektowej karafce Kristal. To prawdziwa ozdoba stołu!

Wykonana z wysokiej jakości szkła karafka jest odporna na wiele. Niestraszne jej stłuczenia czy wyszczerbienia, ale lepiej myć ją ręcznie. Po umieszczeniu w zmywarce efektowna karafka z korkiem może bowiem zmatowieć, co zaszkodzi jej "urodzie". Warto zwrócić uwagę szczególnie na wzór wyrzeźbiony w szkle. Wygląda naprawdę stylowo i sprawia, że światło pięknie załamuje się i odbija w napoju, który znajduje się wewnątrz - szkoda byłoby stracić ten piękny widok po umyciu naczynia w zmywarce. Warto wiedzieć, że umieszczone w karafce napoje dłużej utrzymują świeżość - a wszystko dzięki zatyczce wchodzącej w skład zestawu. Na pewno zajdzie się na nią miejsce w barku!

Jeśli poszukujesz prezentu dla konesera wysokiej jakości trunków, weź pod uwagę efektowną karafkę. Coś nam mówi, że obdarowany lub obdarowana docenią upominek.

Wymiary
Długość 8 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 21,7 cm
Pojemność 500ml
Waga 0.52 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna