Kieliszki do wódki Saul – idealne do kolorowych shotów

Praktyczne i klasyczne kieliszki do wódki Saul to komplet, który powinien znaleźć się w każdym domu. Nawet jeśli nie jesteś koneserem mocnych trunków, z pewnością zapraszasz czasem rodzinę lub znajomych. Serwowanie mocniejszych alkoholi również powinno mieć odpowiednią oprawę, dlatego kieliszki do wódki Saul będą doskonałym uzupełnieniem wyposażenia twojej kuchni. Można podawać w nich nie tylko tradycyjną wódkę, ale także kolorowe shoty oraz nalewki - zarówno te owocowe, jak i gęste typu Advocat. Ich design sprawia, że i klasyczna, i nowoczesna zastawa zyskuje dzięki nim na wyrazie. Pasują również do lokali gastronomicznych.

Kieliszki do wódki Saul są zrobione ze szkła. Mają dość klasyczny design, jednak wyróżnia je lekkie rozchylenie na górze, oraz dość grube wnętrze, dzięki któremu kolorowe alkohole ciekawie się w nich prezentują. Kolor kieliszków – transparentny. Pojemność każdego kieliszka wynosi 35 ml.

Z kompletem kieliszków Saul nawet niezapowiedziane wizyty będą ci niestraszne. Kieliszki pasują do każdej zastawy, zarówno podczas wykwintnego przyjęcia, jak i letniego grilla w ogrodzie albo na działce.

Wymiary
Średnica 4,5 cm
Wysokość 7 cm
Pojemność 35ml
Waga 0.655 kg
Do pobrania