Kinkiet Aga – lampa, która tworzy nastrój

Kinkiety do tej pory kojarzyły Ci się ze staroświeckimi lampami? Zwróć uwagę na ten nietuzinkowy model. Nowoczesny kinkiet Aga z ciemnego drewna ma uproszczony kształt, stonowany kolor i czystą linię. Zainspirowany naturą, ozdobi i wprowadzi intymne światło szczególnie w minimalistycznej oraz skandynawskiej sypialni. Brązowy kinkiet posiada trójkątny klosz z drewna w kolorze dębu z widocznym usłojeniem. Słoje te są jego jedyną ozdobą. Lampa dodatkowo ma też metalowe elementy. Jej wymiary to: po 34 cm wysokości i długości oraz szerokość równa 3 cm.

Minimalistyczna lampa daje duże możliwości aranżacji. Możesz ją zamontować nie tylko na ścianie minimalistycznej sypialni, ale również w loftowym czy skandynawskim salonie. Będzie wyglądać świetnie w towarzystwie kilku sztuk tego samego modelu.

Wbudowana żarówka ledowa o mocy max. 20W daje strumień światła 2950 lumenów, co odpowiada mocy ponad 160W żarówki, która nie jest energooszczędna. Ozdobny kinkiet zapewnia białe światło barwy 3000K (o ciepłych tonach). Klasa szczelności IP20 oznacza, że klosz chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większych.

Aga - wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 3 cm
Wysokość 34 cm
Waga 0.47 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal/drewno
Barwa światła biała ciepła
Max moc źródła światła 20W
Strumień światła 2950 lm
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 3000K
Źródło światła w komplecie Tak
Gwarancja 2 lata
Kolor dąb