Kinkiet Artemia – efektowne oświetlenie w nowoczesnym stylu

Nowoczesny kinkiet Artemia na wysięgniku to świetne dodatkowe oświetlenie do różnych pomieszczeń. Można zainstalować go w kuchni, gabinecie, sypialni, ale najlepsze zastosowanie dla niego to nowoczesny pokój młodzieżowy. To także ciekawe rozwiązanie do biur, bibliotek, czytelni. Kinkiet Artemia ma ciekawy design, który sprawdzi się przede wszystkim w aranżacjach nowoczesnych, loftowych i retro. Nadaje wnętrzu oryginalnego charakteru, ale przede wszystkim jest niezwykle praktycznym sposobem na doświetlenie wnętrza.

Kinkiet Artemia został zrobiony z metalu. Jego design jest nowoczesny i efektowny, klosz w stylu retro został umieszczony na wysięgniku. Możliwe jest ustawienie kierunku padającego światła, dzięki czemu strumień światła znajduje się dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Ozdobna, złota nadkloszówka nadaje mu eleganckiego charakteru, a biały środek klosza doskonale odbija światło, którego źródłem jest żarówka E27. Ponieważ lampa nie jest sprzedawana wraz z żarówką, należy ją dobrać osobno. Kolory kinkietu – czarny i złoty. Wymiary to: 16,5 × 76 cm.

Najlepiej pasuje do nowoczesnego pokoju młodzieżowego nad biurko. Dobrze komponuje się z każdą kolorystyką wystroju. Pasuje do mebli i dodatków z metalowymi elementami.

Wymiary
Szerokość 16,5 cm
Wysokość max 76 cm
Waga 0.83 kg
Do pobrania