Kinkiet Artemia – elegancki i nowoczesny do różnych wnętrz

Kinkiet Artemia dzięki swojemu designowi sprawdza się w wielu miejscach i aranżacjach. Przede wszystkim pasuje do stylu nowoczesnego, loftowego, vintage, retro, a nawet do niektórych wystrojów skandynawskich! W mieszkaniu warto umieścić go w pokoju młodzieżowym, salonie, gabinecie lub kuchni. Może znaleźć zastosowanie w biurach, sklepach, bibliotekach, czytelniach. Jest o tyle dobrym źródłem światła, że można dzięki wysięgnikowi i kloszowi skierować jego strumień w pożądane miejsce. Kolorystyka również zachwyca połączeniem i łatwością dopasowania do wystrojów.

Kinkiet Artemia został zrobiony z metalu. Jego klosz ma kształt w stylu retro i ozdobną, srebrną górę. Praktyczny wysięgnik pozwala na kierowanie źródłem światła. Kinkiet wygląda nowocześnie i stylowo. Potrzebna będzie do niego żarówka E27, którą trzeba dokupić osobno. Pasuje tu również żarówka energooszczędna. Kolory – biały, srebrny. Wymiary wynoszą: 76 × 16,5 × 76 cm.

Biały kinkiet Artemia będzie pasował do jasnych, nieco surowych wnętrz. Całkiem nieźle zaprezentuje się w aranżacji skandynawskiej, gdzie dominuje biel i jasne drewno. Doskonały również do ciemniejszych kolorów.

Wymiary
Długość 76 cm
Średnica 16,5 cm
Wysokość 76 cm
Waga 1.25 kg
Do pobrania