Kinkiet Avila – bańka ze szkła

Chcesz stworzyć w swoim domu miejski klimat? Wystrojowi mieszkania brakuje wyrazistości, lekkości i świeżości? Zdecyduj się na kinkiet Avila.

Jest on surowy, funkcjonalny i minimalistyczny – przypomina wyglądem uliczne oświetlenie. Naścienna lampa nada chłodnego klimatu wnętrzu. Z tego względu sprawdzi się nie tylko w domu, ale i w biurze, które wymaga chłodnego i profesjonalnego wyglądu. Kinkiet sprawdzi się szczególnie w przedpokoju lub holu jako dodatkowe oświetlenie. Będzie też właściwym wyborem do kącika z biblioteczką. W serii znajdują się również inne, pasujące do kinkietu modele lamp, z łatwością więc stworzysz pełny zestaw świetlny.

Szara lampa naścienna z okrągłym kloszem jest wykonana z metalu i dymionego szkła. Kinkiet ma solidną, okrągłą podstawę. Lampa posiada wymiary 22 x 24 x 18 cm, dlatego z powodzeniem zmieści się nawet na niewielkiej powierzchni.

Do kinkietu dobierz żarówkę E27 o mocy max. 60W. Model ma klasę szczelności IP20 – jest on chroniony przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 24 cm
Do pobrania