Kinkiet Barcelona - oświetlenie dla minimalistów i nie tylko

Poszukujesz do wnętrza dodatkowego oświetlenia, które jednak czasem będzie grać pierwsze skrzypce? Doceniasz liczne możliwości regulacji, aby móc dostosować lampę do swoich potrzeb? Kinkiet Barcelona to niepozorna lampka, która zachwyci Cię funkcjonalnością i stylowym designem.

Kinkiet został wykonany z metalu. W projekcie postawiono na prostotę formy i klasyczną kolorystykę - biel przełamują stalowe akcenty. Emitowane światło w ciepłym odcieniu pozwoli Ci cieszyć się przyjemną atmosferą, a regulując jego natężenie, sam stworzysz idealne warunki do różnorodnych aktywności. Lampa sprawdzi się jako źródło intensywniejszego światła przy czytaniu, jak i delikatne doświetlenie podczas maratonu filmowego lub romantycznej kolacji.

Kupując rzeczy w duchu minimalizmu, chcesz, żeby służyły Ci one długo - a więc, aby były odporne na przemijającą modę, klasyczne, użyteczne i łatwo dopasowywały się do zachodzących zmian. Lampa ścienna Barcelona w kolorze białym to idealny wybór dla wszystkich miłośników oszczędnej klasyki, która nie zawodzi.

Wymiary
Długość 15,5 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd