Kinkiet Blocco – kinkiet o wyrazistej formie

Wyjazd na wakacje to absolutna beztroska. Chcesz, aby przyjemne wspomnienia z podróży do Grecji czy Andaluzji towarzyszyły Ci na co dzień, gdy parzysz kawę lub delektujesz się winem? Wybierz kinkiet Blocco, którego charakterystyczna forma białego prostopadłościanu przywołuje skojarzenia z kredową zabudową miast nad wybrzeżem śródziemnomorskim. Ten wyjątkowy design zainspiruje Cię do planowania kolejnych wypraw na południe Europy.

Jednopłomienny kinkiet o wymiarach 10x20 cm doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Uzupełni wolną przestrzeń na ścianie obok lustra na korytarzu lub nad stołem w kuchni. Do kinkietu dobierz dekoracje w białym kolorze, dzięki czemu wnętrze wyda się optycznie większe, niż jest w rzeczywistości.

Jeśli cenisz swobodę w aranżacji wnętrz, biały kinkiet jest propozycją dla Ciebie. Wkomponuje się on w wystrój salonu urządzonego zarówno w stylu nowoczesnym, scandi, jak i minimalistycznym. Kinkiet idealnie pasuje do szafek z frontami o drewnianej barwie oraz ozdób o geometrycznym wzornictwie.

Wymiary
Długość 10 cm
Głębokość 12 cm
Średnica 12 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania