Kinkiet Block – stylowe oświetlenie ścienne

Jeśli w swoim domu stawiasz na oryginalne i trwałe rozwiązania – mamy coś dla Ciebie. Niebanalny kinkiet Block to połączenie solidnego wykonania i modnego designu. Przekonaj się, na jak wiele sposobów możesz go wykorzystać!

Wykonany z szarego betonu kinkiet może być trafionym dodatkiem do pokoju dziennnego lub młodzieżowego. Zawieś po jednym z każdej strony łóżka w sypialni, aby wprowadzić przytulny klimat. Możesz je także zamontować na przykład na ścianie z kamienia lub cegły – zobaczysz, jak efektownie będzie wyglądało to połączenie! Jego geometryczny, kwadratowy kształt sprawia, że kinkiet Block zwraca na siebie uwagę. Świetnie wypełni wolną przestrzeń na ścianie, będąc jednocześnie dodatkowym źródłem światła w domu. A tego przecież nigdy za wiele!

Nasz kinkiet ścienny delikatnie rozprasza światło . Beton jest nieprzezroczysty, a więc światło z tej lampy wydostaje się tylko przez górny i dolny otwór. Zyskasz dzięki temu ciekawą grę świateł w pomieszczeniu, w którym go zamontujesz. Przekonaj się sam już dziś!

Block - wymiary
Długość 11 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 11 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła Żarówka
Materiał beton
Typ gwintu G9
Max moc źródła światła 28W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor szary