Kinkiet Block – stylowe oświetlenie ścienne

Jeśli w swoim domu stawiasz na oryginalne i trwałe rozwiązania – mamy coś dla Ciebie. Niebanalny kinkiet Block to połączenie solidnego wykonania i modnego designu. Przekonaj się, na jak wiele sposobów możesz go wykorzystać!

Wykonany z szarego betonu kinkiet może być trafionym dodatkiem do pokoju dziennnego lub młodzieżowego. Zawieś po jednym z każdej strony łóżka w sypialni, aby wprowadzić przytulny klimat. Możesz je także zamontować na przykład na ścianie z kamienia lub cegły – zobaczysz, jak efektownie będzie wyglądało to połączenie! Jego geometryczny, kwadratowy kształt sprawia, że kinkiet Block zwraca na siebie uwagę. Świetnie wypełni wolną przestrzeń na ścianie, będąc jednocześnie dodatkowym źródłem światła w domu. A tego przecież nigdy za wiele!

Nasz kinkiet ścienny delikatnie rozprasza światło . Beton jest nieprzezroczysty, a więc światło z tej lampy wydostaje się tylko przez górny i dolny otwór. Zyskasz dzięki temu ciekawą grę świateł w pomieszczeniu, w którym go zamontujesz. Przekonaj się sam już dziś!

Wymiary
Długość 11 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 11 cm
Do pobrania