Kinkiet Block – nie tylko dla minimalistów

Jeśli kochasz kontrasty, nowoczesną architekturę i inspirują Cię najlepsi dekoratorzy wnętrz - kinkiet Block to lampa stworzona dla Ciebie! Zimna, betonowa bryła, z której wydobywa się ciepłe światło, przewrotnie uczyni pomieszczenie bardziej przytulnym. Projektu nie powstydziłby się współczesny artysta – lampa ścienna zachwyca wykonaniem i prostotą.

Beton to materiał uwielbiany i doceniany przez architektów i dekoratorów – nie bez przyczyny. Materiał ten doskonale łączy się z wieloma materiałami, a jego surowa faktura tworzy na powierzchni piękne wzory. Kinkiet Block z szarego betonu daje ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o aranżację. Bryła prostopadłościanu ze światłem skierowanym w dół będzie świetnym akcentem w minimalistycznym wnętrzu.

Urządzając dom lub mieszkanie, nie daj się jednak zamknąć w typowych schematach. Uważasz, że betonowa lampa ścienna nie pasuje do przytulnego pomieszczenia? Nic bardziej mylnego! Aranżując, pamiętaj o roślinach, drewnie i miękkich dodatkach, a ciepłe światło kinkietu Block dopełni wystrój wnętrza.

Wymiary
Długość 31 cm
Szerokość 13,5 cm
Wysokość 10,5 cm
Do pobrania