Kinkiet Bovino – stylowe oświetlenie twojego wnętrza

Kinkiet Bovino to sposób na stylowe oświetlenie ścienne. Możesz umieścić go nad ulubionym fotelem, za kanapą lub nad szafką nocną. Efektowne połączenie drewna i metalu sprawia, że kinkiet Bovino będzie dobrym wyborem do nowoczesnej aranżacji w stylu loftowym, industrialnym lub skandynawskim.

Niewielki reflektor z możliwością regulacji został wykonany z jasnego drewna i czarnego metalu. Geometryczna tuba została umieszczona na półokrągłym ramieniu, które łączy lampę z efektowną podstawą. Kontrastowa kolorystyka i surowe, proste materiały sprawiają, że model prezentuje się bardzo designersko.

Kinkiet Bovino posiada pojedynczą oprawkę na żarówkę o typie gwintu GU10 i maksymalnej mocy 5W. Niewielkie wymiary 12x12 cm oraz możliwość regulacji kąta padania światła sprawiają, że lampa daje liczne możliwości aranżacyjne.

Kinkiet Bovino sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie ściany. Możesz także wykorzystać go jako oświetlenie punktowe lub światło do czytania. Lampa najlepiej prezentować się będzie w towarzystwie innego oświetlenia z tej samej serii.

Wymiary
Szerokość 12 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania