Kinkiet Brylant - zainspiruj się szlachetnym kryształem

Znasz tę sytuację, kiedy wieczorem wygodnie leżysz sobie na kanapie lub łóżku i musisz wstać tylko po to, by zgasić światło? Każdym szczegółem staramy się dążyć do udogodnień w codziennym życiu. Jednym z takich uproszczeń może być kinkiet Brylant z kablem, na którym znajdziesz praktyczny i niezwykle wygodny wyłącznik.

Nowoczesny kinkiet Brylant został zrobiony z lakierowanego na czarno metalu. Klosz lampy kształtem nawiązuje do brylantu, a ten efekt osiągnięto poprzez zgięte na jego kształt, metalowe elementy. Dodatkowo kinkiet został wyposażony w kabel o długości 200 cm. Bez problemu podłączysz go do kontaktu oddalonego od miejsca, które chcesz doświetlić.

Metalowy kinkiet będzie wyglądać jeszcze bardziej oryginalnie, jeśli uzupełnisz je dekoracyjną żarówką, np żarnikową. W sklepie BRW znajdziesz szeroką ofertę oświetlenia z kolekcji Brylant. Wybierz rodzaj oświetlenia, które najlepiej dopasuje się do Twojego pomieszczenia i ciesz się niesamowitą atmosferą w domowym zaciszu. Zobacz, jak wielkie zmiany możesz wprowadzić za pomocą tej wyjątkowej lampy.

Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 18 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.83 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting