Kinkiet Brylant – oświetlenie o nowoczesnym designie

Oświetlenie niewielkiego pomieszczenia to wyzwanie, ponieważ lampa powinna pełnić nie tylko funkcję użytkową, ale i dekoracyjną. Jeśli chcesz rozjaśnić wąski korytarz lub małą łazienkę, wykorzystaj kinkiet Brylant. Żarówka znajduje się wewnątrz transparentnego klosza, dzięki czemu kinkiet oświetla równomiernie całe pomieszczenie. Wymiary produktu to zaledwie 18x20 cm, dlatego kinkiet możesz swobodnie aranżować we wnętrzach.

Zastanawiasz się, jak wykorzystać gniazdka elektryczne w Twoim mieszkaniu, które są rozmieszczone w nieintuicyjnych miejscach, np. za szafą albo za łóżkiem? Nowoczesny kinkiet to rozwiązanie dla Ciebie. Jest on wyposażony w przewód o długości 200 cm, co sprawia, że kinkiet możesz zainstalować wszędzie w mieszkaniu, gdzie potrzebujesz więcej światła.

Lubisz oświetlenie o interesującym designie? Zdecyduj się na stylowy kinkiet, gdyż jego kształt przykuwa spojrzenie. Źródło światła znajduje się wewnątrz transparentnego klosza, który formą przypomina klatkę. Jeśli zamontujesz kinkiet w widocznym miejscu mieszkania, odwiedzający Cię goście docenią Twój wyszukany gust dekoratorski.

Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 18 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.83 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting