Kinkiet Burgundy – wprowadź do pokoju luksusowy akcent

Salon czy jadalnia to pomieszczenia, na które najczęściej zwracają uwagę Twoi goście. Właśnie tam przyjmujesz ich przy popołudniowej kawie lub wieczornej, wystawnej kolacji. Gustowne sztućce, eleganckie naczynia to jednak nie jedyne elementy budujące lekko podniosłą, ale i ciepłą atmosferę. Równie ważne jest oświetlenie. Potrzebujesz lampy, która nie tylko rozświetli pomieszczenie, lecz także zgrabnie uzupełni jego wystrój? Kinkiet Burgundy z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Kinkiet wprowadzi do Twojego pomieszczenia niewymuszony szyk. Wszystko dzięki designowi, w którym główną rolę grają delikatne kryształy K5. Właśnie one nadają lampie unikatowy kształt, przypominający akcesoria rodem z królewskich pałaców. Lampa świetnie zaprezentuje się więc w salonie czy jadalni, zwłaszcza w towarzystwie niewielkich obrazów czy lustra z szykowną ramą.

Kinkiet Burgundy wyprodukowała ceniona firma Globo Lighting. Lampę wykonano z opalizującego szkła oraz metalu w odcieniu satynowym. Przy zakupie, otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję.

Wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 22 cm
Waga 0.82 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.