Kinkiet Calvia – oświetlenie przyszłości

Marzysz o stylowym domu pełnym innowacyjnych rozwiązań? Dopilnuj, by każdy szczegół pasował do Twojej wizji i postaw na nowoczesne, funkcjonalne oświetlenie. Wyjątkowy kinkiet Calvia w białym kolorze nie tylko ozdobi Twoje modne wnętrza, ale zachwyci również designem przyszłości.

Kinkiet Calvia wyróżnia się praktyczną formą, której podstawę stanowi stalowa, wygięta płyta. Dolna część oświetlenia tworzy niewielką półeczkę, na której śmiało możesz umieścić dekoracje i dodatki. Klosz lampy wykonany jest z mlecznego szkła i ma kształt półkuli. Światło ma przyjemną, ciepłą barwę i wprowadza do wnętrz przytulny nastrój. Nowoczesnego wyglądu dodaje biały kolor kinkietu.

Modna i funkcjonalna lampa pasuje do każdego wnętrza, niezależnie od stylu aranżacji. W wyjątkowy sposób podkreśli minimalistycznie urządzony przedpokój czy salon. Biały kolor świetnie łączy się zarówno ze spokojnymi barwami, jak i szaloną, eklektyczną paletą kolorystyczną. Możliwość umieszczenia na półeczce dowolnych dekoracji pozwoli Ci na nadanie lampie indywidualnego charakteru.

Wymiary
Długość 11,5 cm
Szerokość 33 cm
Wysokość 16 cm
Do pobrania