Kinkiet Calvia – siła innowacji

Stylowy i nowoczesny dom tworzą designerskie detale i funkcjonalne rozwiązania. Również oświetlenie powinno odznaczać się tymi cechami. Jeśli marzysz o lampie, która rozświetli Twoje modne wnętrza, kinkiet Calvia o niezwykłym kształcie spełni Twoje oczekiwania. Przekonaj się sam, jak świetnie będzie pasował do mieszkania ze snów.

Podstawę oświetlenia stanowi metalowa półka przymocowana do ściany. Na praktycznej, wytrzymałej konstrukcji możesz stawiać przeróżne dekoracje i ozdoby. Nowoczesnego wyglądu dodaje lampie modny, granatowy kolor. Kinkiet Calvia jest źródłem przyjemnego światła o ciepłej barwie. Klosz w formie półkuli wykonany jest z mlecznego szkła. Całość prezentuje się niezwykle stylowo i pasuje do każdego wnętrza.

Kinkiet będzie prezentował się wyjątkowo dobrze w nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeniach. Dzięki modnej barwie ozdobi również salon, łazienkę czy przedpokój w stylu eklektycznym, retro czy glamour. Możliwość postawienia na półce dowolnej ozdoby sprawia, że lampa może wyglądać świetnie w każdym wnętrzu.

Wymiary
Długość 11,5 cm
Szerokość 33 cm
Wysokość 16 cm
Do pobrania