Kinkiet Cayo – światło oprawione w ramkę

Boczne oświetlenie daje dyskretne światło. Takie światło zwykle jest rozproszone i pełni funkcję dekoracji. Kinkiet Cayo przypominający romantyczną latarenkę będzie ciekawą propozycją szczególnie do skandynawskiego, loftowego i nowoczesnego mieszkania. Lampa, mimo swojej surowej formy, wniesie do niego ciepło.

Zdecyduj się na nią, jeśli urządzasz salon lub sypialnię i poszukujesz klimatycznych dodatków. Połącz ją z mięsistymi tekstyliami, ciekawą ceramiką i barwnymi poduchami, a pomieszczenie będzie zachęcać do wypoczynku. Naścienna lampa będzie świetną propozycją do wnętrz w klimacie boho i hygge.

Lampa została wykonana z czarnego metalu z ozdobnymi patynowymi elementami. Model posiada średniej wielkości przejrzysty klosz w formie prostopadłościanu. Wraz z oprawką został on zainstalowany na ramieniu zakończonym okrągłą podstawą. Elegancki kinkiet ma wymiary 38 x 16 x 16 cm. Wymaga zamontowania żarówki typu E27 o mocy max. 60W.

Model o klasie szczelności IP20 jest chroniony przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm. W ofercie BRW dostępny jest również jako plafon czy lampa wisząca.

Wymiary
Długość 38 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 16 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting