Kinkiet Celia - energetyczny dodatek w młodzieżowym stylu

Poszukujesz lampy ściennej do pokoju dziecka w ciekawym kształcie i kolorze? Sześciokątny kinkiet Celia w intensywnym odcieniu pomarańczy nie tylko oświetli pomieszczenie, ale i natychmiast je ożywi. Taki dodatek przykuwa uwagę - spełnia więc rolę dekoracji, a przy tym jest bardzo użyteczny.

Intensywne, białe światło sprawdza się w czasie nauki - pozwala zachować koncentrację i skupienie, jednak w chwilach odpoczynku znacznie lepszym rozwiązaniem jest zapalenie bocznych, łagodniejszych lamp. Kinkiet Celia w młodzieżowym stylu stworzy przytulny klimat w dziecięcym pokoju tak, aby umożliwić wieczorny relaks Twojej pociesze. Rama lampy została wykonana z metalu, a umieszczony w środku klosz z zabarwionego, mlecznego szkła. Materiały te zapewniają trwałość i wygodę użytkowania.

Jeśli Twoje dziecko lubi otaczać się mocą kolorów w intensywnych odcieniach, lampa ścienna Celia to idealny wybór. Mimo nasyconej barwy, model ten jest uniwersalny. Prosta forma i jasny klosz sprawia, że kinkiet będzie pasował do wnętrza z jasnymi ścianami. Z łatwością połączysz go też z innymi intensywnymi kolorami.

Wymiary
Długość 5 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania