Kinkiet Crane - nowoczesne oświetlenie do loftu (i nie tylko)

Uwielbiasz surowe wnętrza, ale trochę się obawiasz naturalnie bijącego z nich chłodu? Uważny wybór dodatków pozwala ocieplić pomieszczenie w stylu industrialnym, a oświetlenie jest jednym z najważniejszych elementów przytulnego wnętrza. Lampa ścienna Crane w nowoczesnej formie idealnie pasuje do loftowej aranżacji, ale i uczyni ją przytulnym i relaksującym miejscem.

Kinkiet Crane został wykonany z długich metalowych elementów połączonych w trójkąt. Na jednym z wierzchołków umieszczono szklany klosz lampy. Matowa czerń, złote detale i szkło o ciepłym zabarwieniu - te elementy stanowią o eleganckim wyglądzie kinkietu i jego funkcjonalności. Delikatnie rozprasza i ociepla światło, pięknie oświetlając surowe wnętrze.

Pomieszczenie w stylu industrialnym będzie doskonałym miejscem do umieszczenia lampy ściennej Crane, jednak nie jedynym! Kinkiet będzie dobrze pasował do ciemnych ścian (czarnych, granatowych lub w odcieniu butelkowej zieleni), złotych dodatków, nowoczesnych form i drewna - możliwości aranżacyjnych jest naprawdę wiele!

Wymiary
Długość 93 cm
Wysokość 43 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting