Kinkiet Crest – nowoczesny i stylowy

Szukasz pomysłu na dodatkowe oświetlenie? Plafon Kinkiet Crest wyróżnia się stylową kolorystyką i nowoczesnym designem. Modne połączenie czerni i miedzi świetnie sprawdzi się w aranżacjach w stylu industrialnym, loftowym lub glamour.

Kinkiet Crest o wymiarach 17x20x12 cm posiada nowoczesny kształt stożkowatej tuby, która z zewnątrz jest czarna, natomiast jej wnętrze jest miedziane. Geometryczny klosz został umieszczony na niewielkim ramieniu z możliwością regulacji kąta nachylenia światła. Całość zamontowana jest na okrągłym uchwycie ściennym w kolorze czarnym. Kinkiet prezentuje się nowocześnie i stylowo.

Pojedyncza oprawka pozwala na montaż żarówki o typie gwintu GU10 i maksymalnej mocy 7W. Na wygodę użytkowania wpływa włącznik umieszczony na podstawie lampy. Zwisający z lampy kabel jest przeźroczysty i praktycznie niewidoczny, dzięki czemu model prezentuje się na ścianie bardzo estetycznie.

Plafon Crest to stylowa propozycja oświetlenia ściennego do nowoczesnego wnętrza. Możesz powiesić go nad wezgłowiem łóżka, ulubionym fotem lub w okolicy biurka.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 17 cm
Waga 0.52 kg
Do pobrania