Kinkiet Cubus – światło w szklanej kuli

Najlepiej czujesz się wśród minimalistycznych, nowoczesnych mebli? Nie przepadasz za nadmiarem w aranżacji wnętrz? Nie uznajesz kolorów innych niż podstawowe? Zwróć uwagę na kinkiet Cubus. Sprawdzi się on idealnie w aranżacjach skandynawskich i nowoczesnych, choć nie tylko. Ten szklany kinkiet ozdobi też wnętrza loftowe oraz modern vintage, łączące dawne wpływy ze współczesnym designem. Połącz ją z meblami o smukłych nóżkach i stylowymi bibelotami, a ukaże ona w pełni swój wyrazisty charakter.

Kulista lampa naścienna wyróżnia się sporym przejrzystym okrągłym kloszem. Jest on zawieszony na ramieniu zakończonym okrągłą podstawą. Przez klosz prześwituje oprawka typu E27, do której należy wkręcić odpowiednią żarówkę. Świetlówka powinna posiadać moc maksimum 60W. Nowoczesna lampa jest wykonana z metalu i szkła. Ma ona wysokość 28 cm, długość 30 cm i szerokość 18 cm. Zmieści się więc nawet na niewielkim fragmencie ściany i będzie dobrą propozycją bocznego światła.

Elegancki kinkiet posiada klasę szczelności IP20. Oznacza to, że jest on zabezpieczony przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 28 cm
Do pobrania