Kinkiet Diamond – nowoczesne oświetlenie w Twoim domu

Każde pomieszczenie potrzebuje oświetlenia, które wydobędzie jego blask. Musi ono nie tylko zapewniać dobrą widoczność, ale samo również powinno stanowić niepowtarzalną ozdobę. Nowoczesny kinkiet Diamond będzie lśnił w Twoim wnętrzu dodając mu stylu i charakteru.

Szukasz lampy o nowoczesnym designie, która będzie pasować do każdego wnętrza? Kinkiet Diamond to przykład najmodniejszego oświetlenia. Metalowa rama w kształcie diamentu oraz duża żarówka z wyeksponowanymi wewnątrz przewodami będą wyglądać niezwykle oryginalnie. Całość przypominać będzie współczesne dzieło sztuki. Dzięki tej specyficznej konstrukcji powieszony na ścianie oświetlenie będzie jednocześnie wytrzymałe i subtelne.

Kinkiet w kolorze białym wpisze się w każdą aranżację i znakomicie podkreśli kolorystykę wnętrza. Połączenie minimalistycznej formy i delikatnej, romantycznej barwy tworzy unikalny efekt, pasujący do wielu pomieszczeń i stylizacji. Z powodzeniem możesz zawiesić go zarówno w kuchni i przedpokoju, jak i salonie czy sypialni. Jeszcze lepiej prezentować się będzie kilka identycznych źródeł światła w różnych miejscach w Twoim domu.

Wymiary
Długość 27 cm
Średnica 20 cm
Wysokość 35 cm
Waga 0.71 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting