Kinkiet Diamond – oryginalne oświetlenie do różnych pomieszczeń

Nowoczesny kinkiet Diamond wspaniale doświetli pomieszczenia w mieszkaniu, a także w biurze, hotelu czy restauracji. Jest bardzo stylowy i ciekawy, z pewnością podkręci charakter wystroju, dodając mu klimatu. W mieszkaniu sprawdzi się w kuchni, jadalni, przedpokoju, sypialni, pokoju młodzieżowym. Jeżeli preferujesz nowoczesne, niebanalne wystroje, kinkiet Diamond może być częścią twojego kącika wypoczynkowego, gdzie z przyjemnością poczytasz książkę lub gazetę. Pasuje do aranżacji nowoczesnych, vintage, loftowych, industrialnych.

Kinkiet Diamond został zrobiony z metalu. Ma zgięte pod kątem prostym ramię, na którym znajduje się klosz o geometrycznym kształcie diamentu. Dzięki takiej konstrukcji dobrze widać żarówkę, co daje jeszcze więcej możliwości do urozmaicenia wystroju. Do kinkietu należy dobrać żarówkę o gwincie E27. Kolor kinkietu to biel. Jego wymiary wynoszą: 22 × 23 × 28 cm.

Ten stylowy kinkiet jest dosyć uniwersalny, ponieważ pasuje do drewna, metalu i kamienia. Świetnie sprawdzi się w przedpokoju lub jadalni na tle chłodnego wystroju wnętrza.

Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 23 cm
Wysokość 28 cm
Waga 0.71 kg
Do pobrania