Kinkiet Doris – stylowy duet bieli i drewna

Biały kolor i naturalne drewno to połączenie idealne i charakterystyczne dla skandynawskiego designu. Taką aranżację świetnie uzupełni kinkiet Doris. Zainstaluj go i ciesz się wnętrzami oświetlonymi lekko przytłumionym, intymnym światłem. Będzie ono sprzyjać odpoczynkowi.

Lekko zaokrąglone kształty i stonowana kolorystyka będą działać uspokajająco, dlatego boczne oświetlenie naścienne będzie najlepiej pasować do sypialni. Sprawdzi się też jako opcjonalne światło w salonie, jeśli będziesz chciał stworzyć kameralną atmosferę. Najlepiej uzupełni ściany i meble w jasnych, pokrewnych kolorach.

Nowoczesny kinkiet został wykonany z metalu, drewna i tkaniny. Lampa ma abażur pokryty białą tkaniną o kwadratowym przekroju. Jest on osadzony na drewnianej podstawie z metalowym mocowaniem. Ze względu na swoje wymiary (13 x 21,5 x 16 cm) będzie wyglądać najlepiej w pomieszczeniu o niewielkim i średnim metrażu. Minimalistyczne oświetlenie uzupełnij o świetlówkę E27 o mocy maksymalnej 60W. Posiada ono klasę szczelności IP20, co zapewnia mu ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Doris - wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 21,5 cm
Wysokość 16 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał drewno/metal/tkanina
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor biały