Kinkiet Drik – najlepszy wybór dla stylowego wnętrza

Nowoczesne i stylowe pomieszczenia potrzebują równie modnego i designerskiego oświetlenia. Kinkiet Drik w srebrnym kolorze to gwarancja zachwycającego blasku, który dopełni wymarzoną stylizację. Przekonaj się, że olśniewająca lampa pasuje również do Twojego wnętrza!

Lampa ścienna posiada trzy źródła światła, przymocowane do podłużnego panelu z chromowanego metalu. Listwa ma srebrny kolor, a jej delikatnie lśniąca powierzchnia w efektowny sposób odbija światło. Światła LED obudowane są ozdobnym akrylem w kształcie niewielkich kostek sześciennych. Zatopione w nich bąbelki powietrza dodają całości intrygującego wyglądu i oryginalności. Kinkiet Drik jest stylowy i jednocześnie minimalistyczny, dzięki czemu będzie pasował do każdego stylu aranżacji.

Lampa doskonale sprawdzi się w roli oświetlenia nad lustrem w łazience czy przedpokoju, dodatkowego źródła światła nad łóżkiem w sypialni albo stylowego dodatku w salonie. Styl kinkietu pasuje zarówno do wnętrz inspirowanych glamour, jak i klasycznych czy nowoczesnych.

Wymiary
Szerokość 46 cm
Wysokość 7 cm
Waga 1.75 kg
Do pobrania