Kinkiet Eline – siła najprostszych rozwiązań

Zarówno w bogato zdobionych wnętrzach, jak i minimalistycznych pomieszczeniach potrzebne jest właściwe oświetlenie. Nowoczesny kinkiet Eline o podłużnym kształcie to przykład stylowej lampy, która pasuje do każdej aranżacji. Przekonaj się, jak świetnie poradzi sobie z rozjaśnieniem Twojego domu.

Lampa ścienna składa się ze srebrnej listwy o długości 72 cm. Rama z chromowanego metalu podtrzymuje źródło światła LED ukryte za paskiem z białego akrylu. Oświetlenie ma przyjemną dla oczy, ciepłą, jasną barwę. Kinkiet Eline wyróżnia się siłą prostoty, prezentując się przy tym wyjątkowo modnie i nowocześnie. Minimalistyczna forma i neutralna kolorystyka pasują do każdego stylu aranżacji.

Kinkiet Eline o podłużnym kształcie doskonale sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła nad lustrem w łazience lub przedpokoju. Będzie też przydatny w sypialni nad łóżkiem, w gabinecie nad biurkiem do pracy czy w salonie lub jadalni nad stołem. Subtelna i elegancka forma pozwoli dopasować go do każdego wnętrza, niezależnie od jego stylu.

Wymiary
Szerokość 72 cm
Wysokość 5 cm
Waga 1.57 kg
Do pobrania